Kapıda Montaj Hizmeti ile Beklemeye Son!

Lastik almanın güvenli ve pratik yolu Paşa rot balans’dan ürünlerinizle birlikte kapıda montaj hizmeti satın alarak, lastiklerinizin değişimini sıra beklemeden ve zaman kaybetmeden yaptırabilirsiniz.

İzmir’de sunulmakta olan kapıda montaj hizmetinde, lastikleriniz sizin belirlediğiniz lokasyonda, randevu saatleri içerisinde değiştirilmektedir. Kapıda montaj hizmeti avantajı ile tanışın, vaktiniz size kalsın!

 

 

Kapıda Hizmet – Mobil Montaj Nedir ve Süreç Nasıl İşler?

Sürücülere zaman tasarrufu sunan “kapıda lastik değişimi hizmeti”, mobil montaj olarak isimlendirilmektedir.

Lastik siparişinizi oluştururken satın alabileceğiniz mobil lastik montajı hizmetinde, öncelikle lastikleriniz mobil servis noktasına sevk edilmektedir.  Ardından montaj randevunuz oluşturulur ve kapıda servis aracı, ürünlerinizle birlikte randevu saatinde belirtilen konuma yönlendirilir.

Aracınızı teslim alan kapıda hizmet ekibi, eski lastiklerinizi söker, yeni lastiklerinizin balans ayarını yaparak aracınıza montajını gerçekleştirir. Eğer montaj hizmeti ile birlikte, Lastik Saklama hizmeti de satın alırsanız, yazlık ya da kışlık lastiklerinizi, yetkili saklama deposuna götürerek, 6 ay boyunca (bir sonraki değişim dönemine dek) güvenli ve doğru koşullarda muhafaza eder.

 

 

Lastik Saklama Hizmeti Nedir?

Kış veya yaz lastikleri değişim dönemi geldiğinde, mevcut lastiklerinizin doğru şekilde muhafaza edilmesi son derece önemlidir. Lastik saklama hizmeti ile mevcut lastikleriniz, anlaşmalı depolarda sezon boyunca saklanmaktadır. Lastik kullanım ömrü açısından, doğru saklama koşulları son derece önemlidir.

 • Lastiklerinizin her türlü bilgisi alınarak, doğru lastik analizi yapılmış bir şekilde saklanmaktadır
 • Lastikleriniz nemsiz, ışıksız, kuru ortamlarda dikey bir şekilde yüksek standartlı raflarda saklanır.
 • Tabanları yuvarlak boru raflara oturan lastiklerinizin ömürleri böylelikle çok daha uzun olur.
 • Lastik saklama işlemi sigortalıdır. 7/24 güvenlik kameraları ile izlenen yetkili depolarda, lastiğinizin sağlığı kadar güvenliği de önemlidir.
 • Depolanmadan önce lastikleriniz yabancı madde taramasından geçirilir ve temizlenir. Lastiğinizin durumu hakkında kontroller tamamlandığı anda olumsuzluklar size bildirilir.

   

  Mobil Montaj Hizmet Şartları

  • Hizmeti satın alan Alıcı, 0232 328 35 45 nolu telefon veya 0532 490 34 33 nolu telefon üzerinden arama yaparak randevu oluşturacaktır. Alıcı montaj gün, saat ve  kapıda değişiklik talep etmesi durumunda en az 24 saat önceden Satıcı’ya randevu aldığı çağrı merkezi üzerinden bilgi verecektir. Aksi halde Hizmet’in sunumu için yeniden satın alma gerekecektir.
  • Hizmet’in sunulacağı araç, ya ruhsat adına kayıtlı kişi ya da şirket aracı ise şirketin yazılı bir belge ile yetkilendirdiği kişi tarafından teslim etmelidir.
  • Hizmet’in sağlıklı bir şekilde sunumu için Alıcı’nın GSM numarasının güncel ve sürekli olarak ulaşılabilir olması gereklidir.
  • Aracı teslime yetkili Alıcı, aracını, kendisi tarafından belirlenen saatte ve yerde ki mobil değişim alanına getirmesi gerekmektedir.
  • Araçların içinde değerli eşya olmaması gerekmektedir. Aksine durumlarda meydana gelebilecek zarar ve kayıplardan Satıcı hiçbir surette sorumluluğu olmayacaktır.
  • Mobil Değişim için en az 2 araçlık park yeri sahası olmalıdır. Kapalı alanlarda tavan yüksekliği en az 3 metre olmalıdır.
  • Şirket otoparklarında ya da açık alanlarında ISG uzmanından alınmış izin belgesi tarafımıza ibraz edilmelidir.
  • İşlem sonunda Satıcı adına Hizmeti sunan personel tarafından doldurulan işlem formu imzalanmalıdır. Araç yalnızca ilgili kişi imzaladıktan sonra teslim edilecektir.
  • Mobil lastik değişimi yalnızca hafta içi 09.00’dan 17.30’ kadar yapılmaktadır.
  • Kapıda lastik değişimi hizmeti randevusu, siparişinizi takip eden 3 iş günü içerisine verilmektedir.